Hi, How Can We Help You?

Caner Tanrıverdi | Psikolojik Danışman Caner Tanrıverdi | Aile Danışmanı Caner Tanrıverdi | Beyondder Başkanı

Caner Tanrıverdi | Psikolojik Danışman Caner Tanrıverdi | Aile Danışmanı Caner Tanrıverdi | Beyondder Başkanı

Caner Tanrıverdi, bir psikolojik danışman, aile danışmanı ve Beyond Psikoloji kurucusudur. Ayrıca Beyond Psikoloji Proje Eğitim ve Danışmanlık Derneği’nin başkanlığını yapmaktadır ve dernek Kurucusudur.

Caner Tanrıverdi, insanların yaşamlarında karşılaştıkları zorluklarla başa çıkmalarına yardımcı olmak için psikolojik danışmanlık alanında uzmanlaşmıştır. Kendisi, danışmanlarına, duygusal, zihinsel ve davranışsal sağlıkla ilgili konularda danışmanlık hizmetleri sunmakta ve çözüm odaklı yaklaşımı sayesinde danışanlarının hayatlarında olumlu değişiklikler yaratmalarına yardımcı olmaktadır.

Aynı zamanda Aile Danışmanı olarak da çalışan Aile Danışmanı Caner Tanrıverdi, çiftlerin ve ailelerin karşılaştığı sorunlara odaklanarak, onların birbirleriyle daha iyi iletişim kurmalarına ve ilişkilerini güçlendirmelerine yardımcı olmaktadır.

Beyond Psikoloji kurucusu olarak, Caner Tanrıverdi, insanların psikolojik sağlıklarını geliştirmek ve daha mutlu bir hayat sürmelerine yardımcı olmak için inovatif yaklaşımlar sunmaktadır. Ayrıca, Beyond Psikoloji Proje Eğitim ve Danışmanlık Derneği’nin başkanlığını yaparak, psikolojik danışmanlık alanındaki bilgi ve deneyimlerini paylaşmakta ve sektöre farklı bir bakış açısı kazandırmaktadır.

Caner Tanrıverdi’nin uzmanlığı ve profesyonelliği, müşterilerinin hayatlarında önemli bir etkiye sahip olmaktadır. Kendisi, Danışanlarının ihtiyaçlarına odaklanarak, onların hayatlarını daha iyi bir hale getirmelerine yardımcı olmaktadır.

İn yazılım web site tasarımı seo paketleri
Karşıyaka Psikolog manisa psikolog Salihli Psikolog Bodrum Wolf Yetkili Servisi