Hi, How Can We Help You?

Online Psikolog

Online Psikolog

Online Psikolog

Online psikolog desteği psikolojik sorunlar yaşayan kişiler gibi yaşam kalitesini yükseltmek isteyen kişiler de alabilir. Psikolojik olarak sağlıklı olmak başarılı, mutlu ve huzurlu bir hayatın anahtarıdır. Gelişen teknoloji ile birlikte psikolojik danışmanlık online olarak alınabiliyor. Online olarak hizmet alabileceğiniz Beyond Psikolojik Danışmanlık Merkezi uzmanları en uygun olduğunuz zamanda size destek veriyorlar. Her insan yaşamının çeşitli evrelerinde duygusal olarak onu zorlayacak sorunlar ile karşılaşabilir. Bu zorlukları tek başınıza aşmak zorunda olmadığınızı bilmelisiniz. Uzman psikologlarla online görüşebilir ve sorunlarınıza çözüm bulmada destek alabilirsiniz.

Kalabalıklaşan dünyada insanlar gün geçtikçe daha fazla kendilerini yalnız hissetmeye başladılar. Bunun yanında çocukluk çağından başlayarak çok sayıda psikolojik sorunla karşılaşılıyor. Bu sorunlarla evinizde, ofisinizde alacağınız online terapi ile uzman desteği ile baş edebilir ve en doğru çözümleri getirebilirsiniz. Ankara online psikolog ile görüşmelerinizi görüntülü yapabilir ve teknolojinin getirdiği kolaylıklardan siz de yararlanabilirsiniz. Türkiye’nin ya da dünyanın herhangi bir noktasında olmanız fark etmeden uzman psikolog ile görüşmelerinizi yapabilirsiniz.

Alanında uzman terapistler tarafından size özel hazırlanacak terapi programları ile psikolojik sorunlarınıza çözüm getiriliyor. Her insan özeldir ve yaşadığı sorunlara getirilen çözümlerin de özel olması gerekir. Yetkin psikologlar size özel terapi programları hazırlar ve kendinizi çok daha iyi hissetmenizi sağlarlar. Online psikolog ile görüşmelerinizde tıpkı yüz yüze görüşmelerde olduğu gibi mahremiyete üst düzey önem verilir. Psikolog kendi ofisinde yalnız olarak görüşmelerini yapar. Aynı şekilde siz de yalnız olacağınız bir ortamda bulunmalı ve görüşmelerinizi bu şekilde yaparak maksimum fayda bulmalısınız.
Beyond Psikoloji Merkezi online psikolog hizmeti ile stres, kaygı bozukluğu, travma sonrası stres bozukluğu, çift ve aile sorunları, cinsel sorunlar, yeme bozuklukları, öfke kontrolü gibi yaşamınızı olumsuz etkileyen tüm sorunlar için görüşebilirsiniz. Çocuk ve ergenler ile de çalışan uzman psikolog emdr, bilişsel terapi, bilişsel davranışçı terapi gibi klasik ve modern terapi yöntemlerini kullanır. Her danışanın maksimum fayda sağlayacağı terapi türü seçilerek danışanın onayı alınarak terapi yapılır.

Beyond Psikoloji Merkezi

HİZMETLERİMİZ

Adıyaman Disleksi Merkezi | Adıyaman Psikolog | Adıyaman Psikolojik Danışmanlık Merkezi

DİSLEKSİ
Dislektik Bireyler İçin Okuduğunu Anlama ve Kreatif Düşünme Becerisini Geliştirmek için kullanılan bir programdır.

Adıyaman Bireysel Psikolojik Danışmanlık Merkezi | Adıyaman Psikolog | Adıyaman Psikolog Caner Tanriverdi

BİREYSEL TERAPİ
Bireysel terapi danışanın psikoterapistiyle birebir olarak çalışmasıdır.

Adıyaman Cinsel Psikolojik Danışmanlık Merkezi | Adıyaman Psikolog | Adıyaman Psikolog Caner Tanriverdi

CİNSEL TERAPİ
Cinsel terapi, cinsel sorunları olan birey ya da çiftlere uygulanan bir tür kognitif davranış tedavisidir.

Adıyaman Spor Psikolojisi Danışmanlık Merkezi | Adıyaman Psikolog | Adıyaman Psikolog Caner Tanriverdi

SPOR TERAPİ
Spor psikolojisi, sporcuların optimal düzeyde performanslarını ve iyi oluşlarını sağlamak için psikolojik bilgi ve becerilerin kullanıldığı bir uzmanlık alanıdır

Beyond Psikoloji Merkezi

Daha Kaliteli Bir Yaşam İçin
Online Psikolog Hizmeti

Online Psikolog Hizmetleri Nelerdir?

Teknolojinin getirdiği kolaylıklar arasında online olarak yüz yüze görüşmelerin yapılması bulunur. Bu kolaylık uzman psikologlar ile görüşmek ve destek almak için psikoloji merkezine gitme zorunluluğunu ortadan kaldırıyor. En iyi psikolog ile farklı bir şehirde olsanız dahi görüşerek destek alabiliyorsunuz. Ankara psikolog görüşmelerinizi bilgisayardan ya da mobil cihazlar üzerinden yapmak mümkün olur. Önemli olan sizin kendinizi rahat hissedeceğiniz ve terapiden maksimum fayda alabileceğiniz bir ortamda bulunmanızdır. Terapi programları sizin iş ve okul durumunuza bağlı olarak esnek olarak planlanır. Kendinizi manevi olarak güçlü hissedeceğiniz görüşmeleri online olarak yapabilir ve psikolojik sorunlarınıza kısa sürelerde çözüm getirebilirsiniz.

Ankara Online Psikolog

Online psikolog hizmetleri arasında şunlar yer alır:

  • Aile terapisi
  • Çift ve ilişki terapisi
  • Bireysel terapi
  • Cinsel terapi
  • Çocuk terapisi
  • Ergen terapisi
  • Disleksi
  • Spor psikolojisi
  • Kurumsal danışmanlık
  • Beslenme ve diyetisyenlik hizmeti

Online psikolog danışmalık hizmeti alarak yaşanan çok sayıda sorun ve duygusal zorluk ile baş etmek mümkün olur. Bunun yanında kişinin kendini duygusal olarak daha güçlü hissetmesi ve ilerde yaşayacağı sorunlar ile baş etmeyi öğrenmesi de mümkün olur.

Stres günümüz dünyasında insan hayatının her anında yer alabiliyor. Stresten kurtulma ve stresi yönetmek ise alınan uzman desteği ile mümkün olur. Çocukluk çağında yaşanan psikolojik sorunlar ve travmaların yansımaları yetişkinlik hayatında da devam eder. Bunun olmaması için ailelerin çocuklarının yaşadıkları psikolojik sorunları gözlemlemesi ve bunun için alanında uzman psikologdan destek almaları gerekir.

Şirketler çalışanlarının iş veriminin yüksek olmasını amaçlar. Beyond Psikoloji Merkezi online psikologları tarafından verilen kurumsal danışmanlık hizmetinden yararlanarak siz de çalışanlarınız için en uygun koşulları hazırlayabilir ve onların iş veriminin maksimum seviyelere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Spor psikolojisi hizmeti ile sporcuların bireysel başarılarının artması mümkün olur. Aynı zamanda spor kulüplerine verilen danışmanlık hizmeti ile takımın motivasyonunun yükselmesi sağlanır.

Online Psikolog Hizmeti Nasıl Alınır?

Geleneksel yöntemlerde psikolojik destek almak için psikoloji merkezine gitmek ve belli saatler arasında görüşmelerin yapılması gerekirdi. Günümüz teknolojisinde ise bu zorunluluk ortadan kalkmıştır. Sahip olunan en önemli kolaylık ise farklı bir şehirde olsanız dahi en iyi psikolog ile görüşme imkanı bulunmasıdır. Bu sayede siz de Türkiyenin neresinde olursanız olun en iyi psikolog ile görüşme imkanı bulabilirsiniz. Merkezi Ankara’da bulunan psikoloji merkezimizden dilerseniz yüz yüze dilerseniz de online olarak destek alabilirsiniz. Merkezin geniş uzman psikolog ekibi ile tüm danışanlara alanında uzman psikologlar destek veriyor.

Online psikolog ile görüşmek ve destek almak istediğinizde merkezin telefon numarası ve eposta adresi üzerinden iletişim kurabilir ve bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda sitenin sol alt kısmında bulunan simgenin üzerine tıklayarak whatsapp üzerinden görüşerek bilgi alabilirsiniz. Aynı simge üzerinden online randevuyu da kolayca oluşturmak mümkün oluyor. Randevunuzu oluşturmanın sonrasında görüşmeler tam randevu saatinde gerçekleştirilir. Terapi programları yaşanan soruna ve ihtiyacınıza uygun olarak belirlenir. Pek çok insan psikoloğa gitme konusunda çekinceler yaşar. İstese dahi sorunlarını yüz yüze görüşmelerde açıkça anlatma konusunda başarısız olur. Online görüşmeler yapıldığında ise kişinin bu anlamda kendini çok daha rahat hissetmesi ve ifade etmesi mümkün olur.
Uzman psikolog ile görüşmek için sorunlar olması şartı bulunmaz. Kendini daha güçlü hissetmek, iş, okul ve özel hayatında en doğru kararları vererek daha başarılı olmak isteyen kişiler tarafından da alınabilir. Bu şekilde psikolojik destek alınması ayrıca ileride yaşanabilecek sorunların önlenmesi açısından da son derece önemlidir. Diyet, sağlıklı beslenme konuları da sağlıklı bir psikolojiye sahip olmakta önemli etkiye sahiptir. Kilo sorunlarının altında yatan nedenlerde psikolojiktir. Uzman psikolog tarafından verilen destek ile sağlıklı beslenme programları düzenlenir ve altta yatan psikolojik sorunlar da ortadan kaldırılır.

www.beyondpsikoloji.com

Caner Tanrıverdi Psikolojik Danışman / Aile Danışmanı

Ankara Psikolog

Beyond Psikoloji gerçekleştirilmek istenen bir hayalin başlangıç noktasıdır.

Ankara psikolog tarafından verilen desteği internete bağlanabildiğiniz her noktadan alabilirsiniz. Yaşam kalitenizi düşüren çeşitli sorunlar olabilir. Bu sorunları ertelemek ya da bilinç altına itmek çözüm değildir. Aksine sorunun büyümesine ve hayatınızın pek çok alanında daha büyük sorunlar yaşamanıza neden olabilir. Uzman psikolog ile yapacağınız online görüşmeler ile kalıcı çözümler bulabilirsiniz. Danışanlarının sağlıklı, başarılı ve kendilerini psikolojik olarak güçlü hissedecekleri duygusal yapıya ve bilince sahip olmaları uzman psikoloğun amacıdır.
Bireysel olarak yaşanan psikolojik sorunlar kişinin hayatını olduğu gibi sosyal yaşantısını da etkiler. Ayrıca sosyal çevresinde bulunan ailesi, arkadaşları da olumsuz yansımalar ile karşılaşır. İş hayatında başarı düşer ve sorunlar ortadan kaldırılmadığı sürece derinleşir. Bundan kaynaklı olarak işini kaybetme gibi sakıncalar ortaya çıkar. Bu olumsuzluklar ile karşılaşmamak ve sosyal çevrenin de yaşanan sorunlardan olumsuz etkilenmemesi için psikolojik danışmanlık hizmeti alınması yararlıdır.
Beyond Psikolojik Danışmanlık Merkezi geniş uzman kadrosu ile danışanlarının sorunlarına çözüm bulmalarını sağlıyor. Psikoloji merkezine 0530 878 10 93 numaralı telefon üzerinden ulaşarak randevunuzu oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda yüz yüze görüşmeler yapmak isteyen danışanlar Kızılırmak mahallesi 1441. Cadde no:5 kat:7 daire no:22/A 06510, 06530 Çankaya/Ankara adresinden de merkeze kolayca ulaşabilirler. Merkezi konumda olan psikoloji merkezine ulaşım son derece kolaydır.

Psikoterapi Literatürüne Erişmeniz
Her Zamankinden Daha Kolay.

Harika psikoterapi literatürüne erişmeniz her zamankinden daha kolay hale getirmek için yeni web sitesi formatımızı beğeneceğinizi umuyoruz. Faaliyetimizin ilk yılında hedefimiz ülkenin her köşesinde okuyucuya, psikoloji, diyet ve çocuk gelişimi gibi konularda bilgilendirici ve yaratıcı yazılar ve kaynaklarla destek olmak.

İn yazılım web site tasarımı seo paketleri
Karşıyaka Psikolog manisa psikolog Salihli Psikolog Bodrum Wolf Yetkili Servisi