Hi, How Can We Help You?

Online Psikolog

Online Psikolog

Online Psikolog

Online psikolog desteği psikolojik sorunlar yaşayan kişiler gibi yaşam kalitesini yükseltmek isteyen kişiler de alabilir. Psikolojik olarak sağlıklı olmak başarılı, mutlu ve huzurlu bir hayatın anahtarıdır. Gelişen teknoloji ile birlikte psikolojik danışmanlık online olarak alınabiliyor. Online olarak hizmet alabileceğiniz Beyond Psikolojik Danışmanlık Merkezi uzmanları en uygun olduğunuz zamanda size destek veriyorlar. Her insan yaşamının çeşitli evrelerinde duygusal olarak onu zorlayacak sorunlar ile karşılaşabilir. Bu zorlukları tek başınıza aşmak zorunda olmadığınızı bilmelisiniz. Uzman psikologlarla online görüşebilir ve sorunlarınıza çözüm bulmada destek alabilirsiniz.

Bu sorunlarla evinizde, ofisinizde alacağınız online terapi ile uzman desteği ile baş edebilir ve en doğru çözümleri getirebilirsiniz.

Ankara online psikolog

ile görüşmelerinizi görüntülü yapabilir ve teknolojinin getirdiği kolaylıklardan siz de yararlanabilirsiniz. .

Alanında uzman terapistler tarafından size özel hazırlanacak terapi programları ile psikolojik sorunlarınıza çözüm getiriliyor. Her insan özeldir ve yaşadığı sorunlara getirilen çözümlerin de özel olması gerekir. Yetkin psikologlar size özel terapi programları hazırlar ve kendinizi çok daha iyi hissetmenizi sağlarlar.

Online psikolog

Beyond Psikoloji Merkezi online psikolog hizmeti ile stres, kaygı bozukluğu, travma sonrası stres bozukluğu, çift ve aile sorunları, cinsel sorunlar, yeme bozuklukları, öfke kontrolü gibi yaşamınızı olumsuz etkileyen tüm sorunlar için görüşebilirsiniz. Çocuk ve ergenler ile de çalışan uzman psikolog emdr, bilişsel terapi, bilişsel davranışçı terapi gibi klasik ve modern terapi yöntemlerini kullanır. Her danışanın maksimum fayda sağlayacağı terapi türü seçilerek danışanın onayı alınarak terapi yapılır.

Beyond Psikoloji Merkezi

HİZMETLERİMİZ

Adıyaman Disleksi Merkezi | Adıyaman Psikolog | Adıyaman Psikolojik Danışmanlık Merkezi

DİSLEKSİ
Dislektik Bireyler İçin Okuduğunu Anlama ve Kreatif Düşünme Becerisini Geliştirmek için kullanılan bir programdır.

Adıyaman Bireysel Psikolojik Danışmanlık Merkezi | Adıyaman Psikolog | Adıyaman Psikolog Caner Tanriverdi

BİREYSEL TERAPİ
Bireysel terapi danışanın psikoterapistiyle birebir olarak çalışmasıdır.

Adıyaman Cinsel Psikolojik Danışmanlık Merkezi | Adıyaman Psikolog | Adıyaman Psikolog Caner Tanriverdi

CİNSEL TERAPİ

Adıyaman Spor Psikolojisi Danışmanlık Merkezi | Adıyaman Psikolog | Adıyaman Psikolog Caner Tanriverdi

SPOR TERAPİ
Spor psikolojisi, sporcuların optimal düzeyde performanslarını ve iyi oluşlarını sağlamak için psikolojik bilgi ve becerilerin kullanıldığı bir uzmanlık alanıdır

Beyond Psikoloji Merkezi

Daha Kaliteli Bir Yaşam İçin
Online Psikolog Hizmeti

Online Psikolog Hizmetleri Nelerdir?

Teknolojinin getirdiği kolaylıklar arasında online olarak yüz yüze görüşmelerin yapılması bulunur. Bu kolaylık uzman psikologlar ile görüşmek ve destek almak için psikoloji merkezine gitme zorunluluğunu ortadan kaldırıyor. En iyi psikolog ile farklı bir şehirde olsanız dahi görüşerek destek alabiliyorsunuz.  Önemli olan sizin kendinizi rahat hissedeceğiniz ve terapiden maksimum fayda alabileceğiniz bir ortamda bulunmanızdır. Terapi programları sizin iş ve okul durumunuza bağlı olarak esnek olarak planlanır. Kendinizi manevi olarak güçlü hissedeceğiniz görüşmeleri online olarak yapabilir ve psikolojik sorunlarınıza kısa sürelerde çözüm getirebilirsiniz.

Ankara Online Psikolog

Online psikolog hizmetleri arasında şunlar yer alır:

  • Aile terapisi
  • Çift ve ilişki terapisi
  • Bireysel terapi

  • Cinsel terapi
  • Çocuk terapisi
  • Ergen terapisi
  • Disleksi
  • Spor psikolojisi
  • Kurumsal danışmanlık
  • Beslenme ve diyetisyenlik hizmeti

Online psikolog danışmalık hizmeti alarak yaşanan çok sayıda sorun ve duygusal zorluk ile baş etmek mümkün olur. Yanında kişinin kendini duygusal olarak daha güçlü hissetmesi ve ilerde yaşayacağı sorunlar ile baş etmeyi öğrenmesi de mümkün.

Stres günümüz dünyasında insan hayatının her anında yer alabiliyor. Stresten kurtulma ve stresi yönetmek ise alınan uzman desteği ile mümkün olur.

Şirketler çalışanlarının iş veriminin yüksek olmasını amaçlar.

Beyond Psikoloji Merkezi

online psikologları tarafından verilen kurumsal danışmanlık hizmetinden yararlanarak siz de çalışanlarınız için en uygun koşulları hazırlayabilir ve onların iş veriminin maksimum seviyelere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Spor psikolojisi hizmeti ile sporcuların bireysel başarılarının artması mümkün olur. Zamanda spor kulüplerine verilen danışmanlık hizmeti ile takımın motivasyonunun yükselmesi sağlanır.

Online Psikolog Hizmeti Nasıl Alınır?

Geleneksel yöntemlerde psikolojik destek almak için psikoloji merkezine gitmek ve belli saatler arasında görüşmelerin yapılması gerekirdi. Günümüz teknolojisinde ise bu zorunluluk ortadan kalkmıştır. Sahip olunan en önemli kolaylık ise farklı bir şehirde olsanız dahi en iyi psikolog ile görüşme imkanı bulunmasıdır.  Merkezi Ankara’da bulunan psikoloji merkezimizden dilerseniz yüz yüze dilerseniz de online olarak destek alabilirsiniz. Merkezin geniş uzman psikolog ekibi ile tüm danışanlara alanında uzman psikologlar destek veriyor.

Online psikolog

ile görüşmek ve destek almak istediğinizde merkezin telefon numarası ve eposta adresi üzerinden iletişim kurabilir ve bilgi alabilirsiniz. Aynı simge üzerinden online randevuyu da kolayca oluşturmak mümkün oluyor.  Terapi programları yaşanan soruna ve ihtiyacınıza uygun olarak belirlenir. Pek çok insan psikoloğa gitme konusunda çekinceler yaşar. İstese dahi sorunlarını yüz yüze görüşmelerde açıkça anlatma konusunda başarısız olur. Online görüşmeler yapıldığında ise kişinin bu anlamda kendini çok daha rahat hissetmesi ve ifade etmesi mümkün olur.
Uzman psikolog ile görüşmek için sorunlar olması şartı bulunmaz. Kendini daha güçlü hissetmek, iş, okul ve özel hayatında en doğru kararları vererek daha başarılı olmak isteyen kişiler tarafından da alınabilir. Diyet, sağlıklı beslenme konuları da sağlıklı bir psikolojiye sahip olmakta önemli etkiye sahiptir. Kilo sorunlarının altında yatan nedenlerde psikolojiktir. Uzman psikolog tarafından verilen destek ile sağlıklı beslenme programları düzenlenir ve altta yatan psikolojik sorunlar da ortadan kaldırılır.

www.beyondpsikoloji.com

Caner Tanrıverdi Psikolojik Danışman / Aile Danışmanı

Ankara Psikolog

Ankara psikolog

tarafından verilen desteği internete bağlanabildiğiniz her noktadan alabilirsiniz. . Uzman psikolog ile yapacağınız online görüşmeler ile kalıcı çözümler bulabilirsiniz. Danışanlarının sağlıklı, başarılı ve kendilerini psikolojik olarak güçlü hissedecekleri duygusal yapıya ve bilince sahip olmaları uzman psikoloğun amacıdır.
Bireysel olarak yaşanan psikolojik sorunlar kişinin hayatını olduğu gibi sosyal yaşantısını da etkiler. İş hayatında başarı düşer ve sorunlar ortadan kaldırılmadığı sürece derinleşir. Bundan kaynaklı olarak işini kaybetme gibi sakıncalar ortaya çıkar. Bu olumsuzluklar ile karşılaşmamak ve sosyal çevrenin de yaşanan sorunlardan olumsuz etkilenmemesi için psikolojik danışmanlık hizmeti alınması yararlıdır.

Beyond Psikolojik Danışmanlık Merkezi

geniş uzman kadrosu ile danışanlarının sorunlarına çözüm bulmalarını sağlıyor. Psikoloji merkezine 0530 878 10 93 numaralı telefon üzerinden ulaşarak randevunuzu oluşturabilirsiniz.  adresinden de merkeze kolayca ulaşabilirler. Merkezi konumda olan psikoloji merkezine ulaşım son derece kolaydır.

Psikoterapi Literatürüne Erişmeniz
Her Zamankinden Daha Kolay.

Harika psikoterapi literatürüne erişmeniz her zamankinden daha kolay hale getirmek için yeni web sitesi formatımızı beğeneceğinizi umuyoruz. Faaliyetimizin ilk yılında hedefimiz ülkenin her köşesinde okuyucuya, psikoloji, diyet ve çocuk gelişimi gibi konularda bilgilendirici ve yaratıcı yazılar ve kaynaklarla destek olmak.

İn yazılım web site tasarımı seo paketleri
Karşıyaka Psikolog manisa psikolog Salihli Psikolog Bodrum Wolf Yetkili Servisi