Hi, How Can We Help You?

Biorezonans Gaziantep

Biorezonans Gaziantep

Biorezonans Gaziantep ilinde, merkezin başarı ile uyguladığı alternatif tedavi yöntemleri arasındadır. Bakıldığı zaman doğada yer alan bütün varlıkların temelinde enerji vardır. Enerjisinde bozulmalar olan canlıların vücudunda rahatsızlık oluşur. Böylece biorezonans, insanların vücutlarında bulunan enerjide oluşan bozulmaları tespit etmenin yanında onu düzeltir. Böylece pek çok hastalığın teşhis ve tedavisinde etkilidir.

Vücutta bulunan enerji dengesinin bozulması organların düzgün çalışmasının önüne geçer. Biorezonans hastalıkların erken teşhis ve tedavisinde son derece yararlıdır. Günümüzde alternatif tıbbın sunduğu tedavilerin faydalarının ortaya koyulduğu çok sayıda araştırmalar vardır. Bu tedavi hakkında yapılan araştırmalar da bu yöntemin pek çok hastalığın tedavisinde etkili olduğunu ortaya koymaktadır.

Biorezonans Nedir?

Biorezonans nedir diye baktığımızda, kişinin ilaçsız ve cerrahi yöntemler kullanmadan yaşadığı rahatsızlıkların iyileşmesi için uygulanan tedavi yönteminin olduğunu görebiliriz. Vücutta yer alan enerji noktaları üzerinden alınan bozuk enerjiler düzeltilerek tekrar vücuda verilir. Bu şekilde vücudun kendi kendini tedavi etmesi sağlanır.

Teşhis ve tedavinin aynı yöntemle yapılması ile birlikte ortaya bütüncül bir yaklaşım çıkar. Fiziksel ve psikolojik hastalıkların tedavisinde ortak olarak kullanılabilen tedavi yöntemidir. Bunun yanı sıra holistik sağlık yaklaşımı içinde bulunur. Kişiye özgü olarak tedavi planlanır ve kişinin hastalığına bağlı olarak seansların sayısı ve süresi belirlenir.

Biorezonans Kimlere Uygulanır?

Gaziantep biorezonans tedavisi her yaş grubundan olan insanlar için uygundur. Biorezonans tedavisinde cerrahi ve ilaç kullanılmıyor olması ile çocuklarda, yetişkinlerde ve yaşlılarda rahatlıkla uygulanır. Bunun yanında kalp pili olan kişilerde ya da hamile olan kadınlarda uygulanması sırasında dikkatli olunması gerekir.

Önemli rahatsızlıkları olan ve ağır tıbbi tedavi gören kişilerin öncelikle doktorları ile konuşmaları gerekir. Çok sayıda hastalığın tedavisinde olduğu gibi aynı zamanda sigara ve alkol bağımlılığı olan kişilerin bağımlılıklarından kurtulmaları için de yararlıdır.

Biorezonans Faydaları Neler?

Vücudun doğal dengesini bulmasını sağlamak amacıyla frekansların düzenlenmesi biorezonans ile mümkün olur. Yapılan terapilerin faydası kısa sürede görülmeye başlanır. Bunun yanında tedavinin kalıcı etkilerinin olması için kişinin yaşam tarzında değişiklikler yapması gerekebilir. Kişinin bağışıklık sistemini güçlendirir ve rahatsızlıkların tedavisinin yanında ilerleyen zamanlarda hastalıklara karşı dirençli olunmasını sağlar. Biorezonans faydaları arasında şunlar yer alır:

 • Çok sayıda hastalığın erken teşhisinde etkili olur.
 • İlaç kullanma ihtiyacının azalmasını sağlar.
 • Vücudun enerji dengesinin sağlanması ile kişi kendini ruhsal olarak daha iyi hisseder.
 • Cerrahi yaralar dahil açık yaraların daha hızlı iyileşmesini sağlar.
 • Yan etkileri olmayan bir tedavi şekli olduğundan kişi tedavi sonrası yan etkilerle karşılaşmaz.
 • Diğer tedavi yöntemleri ile birlikte kullanımı mümkündür.
 • Viral enfeksiyonlara yakalanma riskini minimize eder.

Biorezonans Nasıl Uygulanır?

Bu tedavinin uygulanması sırasında hastalar kesinlikle acı ve ağrı hissetmezler. Aynı zamanda yan etkileri yoktur ve kişi yapılan terapiler sonrasında günlük hayatına rahatça devam eder. Biorezonans terapilerinde amaç kişinin vücudundaki bozuk frekansları düzeltmektir. Bu amaçla uzmanlar kişinin cildine özel elektrotlar yerleştirir. Yerleştirilen elektrotlar bozulan frekansları tespit eder. Ardından bu frekanslar düzenlenerek vücuda geri gönderilir.

Vücutta bulunan enerjinin düzenlenmesi ile birlikte vücut kendi kendini iyileştirmeye başlar. Her insanın uygulanan tedavilere yanıt verme süresi farklıdır. Aynı zamanda yaşanan rahatsızlığın türü ve süresi de terapi sayılarında ve sıklığında farklılık ortaya çıkartır. Uygulanan terapiler ile özellikle alerji gibi rahatsızlıklarda kişide uzun süreli ferahlama ve rahatlık ortaya çıkar. Biorezonans tedavisi ile kişinin stresten kurtulması da mümkün olur.

Biorezonans Hangi Hastalıkların Tedavisinde Kullanılır?

Pek çok hastalığın tedavisinde etkili olarak kullanılan biorezonans tedavisi kişide önemli ölçüde rahatlama oluşturur. Sadece hastalıkların tedavisinde değil aynı zamanda sigarayı bırakma konusunda zorluk yaşayan kişiler için de yararlı bir tedavi sunar. Sigara ve alkol gibi alışkanlıklardan kurtulmanın yanında bu alışkanlıkların kişinin vücutta bulunan organlara verdikleri zararların onarılması için de enerjinin yenilenmesi sağlanır. Biorezonans ücretleri konusunda ekonomik çözümleri bulabilirsiniz. İlaç kullanmadan ve cerrahi yöntemler kullanılmadan şu rahatsızlıkları tedavisinde biorezonans uygulanır:

 • Polen, gıda, kimyasal maddeler, parfüm, ev tozları, hayvan tüyleri gibi alerjilerin tedavisinde etkilidir. Bahar alerjilerinin rahatlatılmasında da faydalı olur.
 • Sigara ve alkol bağımlılığından kurtulmada etkilidir.
 • Nörolojik şikayetlerin tedavisinde uygulanır.
 • Obezite tedavisinde yararlıdır. Bunun yanı sıra; dikkat dağınıklığı, anksiyete, hiperaktivite gibi psikolojik rahatsızlıkların tedavisinde etkili olur.
 • Otizm tedavisinde destekçidir.
 • Terleme tedavisinde etkilidir.
 • Cilt hastalıklarının tedavisinde yararlı olur.